Araç Takip Cell Kurumsal
araç takip sistemleri,araç takip cell,atc

ARAÇ TAKİP CELL KURUMSAL

Araç Takip Cell ile araçlarınızı GPS uyduları sayesinde 7 gün 24 saat harita üzerinden gerçek zamanlı olarak izleyebildiğiniz bir Araç Takip Sistemidir

Araç Takip Cell
Hakkında

Firmamız 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu çerçevesinde kurulmuş, 1996 yılından bu yana faaliyette olan bir firma olup aşağıdaki meşgale konularıyla iştigal etmektedir.

Firma olarak; 7/24 çalışan Alarm İzleme Merkezimizin olmasının, sadece yukarıda bahsi geçen sistemlerin satışını değil aynı zamanda kiralamasını da yapıyor olmamızın, ülke genelinde teknik servis ağına sahip olmamızın, yazılım ve Ar-Ge departmanımızda farklı müşteri istemleri için yazılım mühendislerimizin yer almasının, şirket genelinde müşteri memnuniyet sistemimizin varlığı nedeniyle kendimizde düzeltmemiz gereken bir takip sistemine sahip oluşumuzun bizleri diğer güvenlik firmalarından ayırt ettiğine inanıyor ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Yeme, içme ve barınma ihtiyaçlarımızdan sonra en çok ihtiyacımız duyduğumuz şeyin Güvenlik olduğunu biliyor ve bu ihtiyacın karşılanmasının aslında ne kadar büyük sorumluluk ve ciddiyet gerektirdiğine ekip olarak inanıyoruz.


Günümüzde canımızın, malımızın, ailemizin, sevdiklerimizin, işyerlerimizin güvenli ortamlarda olması bizler dahil eminim sizler içinde muhimdir. Böylesi muhim bir konuyu bizlere sorumluluk olarak yükleyen bireysel ve kurumsal müşterilerimizin tümüne ve bu konuda firma olarak bizlerin arkasında yer alan güçlü tedarikçilerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum. Güvende olmanız dileğiyle…
%0

Yakıt
Tasarrufu

SAĞLAR

0 GÜN

Trafik
Kontrolü

SAĞLAR

MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız karşısında amatör bir ruha ve heyecana sahip olmak, değişmeyi ve yeniliği kendimize ilke edinmek, güven vermek, doğru, kaliteli hizmet üretmek ve bunları yaparken de; müşterilerimizin, çalışanlarımızın, bayilerimizin ve servislerimizin, memnuniyetini ve firmamıza olan bağlılığını sağlamaktır.VİZYONUMUZ

Bireysel ve kurumsal güvenlik ihtiyaçlarına özel sunduğumuz çözümler ile güvenlik sektörünün uluslararası arenada lideri olmak.

NEDEN
ARAÇ TAKİP CELL?

PANİK BUTONU
MONTAJI

Araçlarınızda bulunan sürücü ve yolcu güvenliği sağlar.

Yakıt Tasarrufu
SAĞLAR

Araç Takip Cell kullanan firmalar, rölanti takibi, sürücü denetimi, hız kontrolü ve konum takibi ile filosunu takip eder ve raporlama sonucu ciddi bir yakıt tasarrufu sağlar.

MALİYET
AZALTIR

Araç Takip Cell kullanan firmalar 7 gün 24 saat anlık izleme ve online raporlar ile filo gider maliyetini azaltır.

DOĞRUDAN UYDU
BAĞLANTISI

24 adet GPS uygusundan en az 3 tanesi ile doğrudan bağlantı kurularak konum bilgisi koordinatlar sağlanır.

GÜVENLİ MOTOR
BLOKASYONU

Araç Takip Cell ile dilediğiniz anda aracınızın motorunu uzaktan bloke edebilirsiniz.

MOBİL ZİHAZLARI
DESTEKLER

Araçlarınızı, sadece bilgisayardan değil akıllı telefonlardan da 7 gün 24 saat takip edebilirsiniz.

Zaman
Kazandırır

Günümüzde en değerli olan şey zamandır. Araç Takip Cell, kullanıcılarının değerini çok iyi bildiği için zaman kaybını önler.

Kolay Kullanım
Sağlar

Tamamen kullanıcı dostu olan çok basit ve yalın bir arayüz ile filonuzu 7 gün 24 saat yönetebilir ve raporlama yapabilirsiniz.

KURULUM & GÜNCELLEME
GEREKTİRMEZ

Araçlarınızın kontrol ve takibi için kurulum, ayar ve güncellme gerektirmez. Her zaman gelişmiz, güncel ve son sürümü otomatik olarak kullanılır.

KONTROL
ARTTIRIR

7 gün 24 saat takip ve detaylı raporlamalar sayesinde araç ve sürücüler üzerindeki kontrolü artırır.

GÜNCEL & DETAYLI
HARİTA

Google tarafından lisanslı olarak sağlanan detaylı ve güncel harita sistemi kullanılmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

MÜŞTERİ ODAKLI

Müşteri talepleri doğrultusunda, faaliyette bulunduğumuz sektör ile ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek; en uygun maliyet, en iyi kalite ve istenen termin sürelerinde yasa ve mevzuat şartlarına uygun olarak, hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak.


DEVAMLI GELİŞİM VE YENİLİKLER

Kalite yönetim sistemi hedefleri doğrultusunda, sürekli gelişim ve yenilik sağlamak.


KALİTELİ HİZMET'TE SÜREKLİLİK

Kalite yönetim sisteminin sürekliliğini ve daima iyileştirilmesini sağlayarak kalite yönetim sisteminin şartlarına uyulmasını sağlamak.

araç takip cell logo
AraçTakipCell sistemlerinin sunduğu raporların her biri alanında uzman Mühendislerimiz tarafından hazırlanmıştır. Müşterilerimizin güvenliği, araç/nesne takibi ve sunduğumuz bu rapor alt yapılarının haricinde Yazılım ve AR-GE Departmanımız müşterilerimizden gelecek her türlü talebi değerlendirerek sistemimize entegre etmektedir.

Yurt içi ve yurt dışında tüm projelerinize Profesyonel Mühendislik desteği ile çözüm üretmek için hazırız.


TALEPLERİNİZ İÇİN Tıklayın!

Aracınızı Takip Etmek mi istiyorsunuz?